NASZ ZESPÓŁ

W Salveo to LUDZIE są w centrum biznesu

NASZ ZESPÓŁ

W Salveo to LUDZIE są w centrum biznesu

Naszą siłą są nasi ludzie!

 
Członkowie zespołu ze swoim entuzjazmem, pozytywnym podejściem, kreatywnością i elastycznością, są kluczem do naszego sukcesu.

Kiedy w regionie CEE posiada się kilka biur, budowanie zaufania, wspólnoty i pracy zespołowej to nie lada wyczyn.

Nasi ludzie są naszą supersiłą. To zespół przyjaciół, "druga" rodzina.

Jasna wizja, pionierskie nowe podejście do marketingu i sprzedaży, wraz z unikalnym zrozumieniem regionalnych wymagań i trendów rynkowych, pomogły nam się rozwijać.

Pasja, odwaga, kreatywność i wytrwałość naszych ludzi zbudowały nasz sukces.

Ich rozwój osobisty przyczynia się do ciągłego rozwoju naszej firmy.

"Naszym celem jest terminowe przewidzenie przyszłości i wszystkich zmian, które przyniosą konsekwencje w znaczeniu finansowym. Nasze rozeznanie, współpraca i codzienne wsparcie naszych kolegów to gwarancja, że jako pierwsi podejmiemy dobre decyzje ”.

Ivan Dobrinčić, CEO Grupy Salveo CEE

"Zadowolenie naszych klientów, partnerów biznesowych i pracowników jest paliwem, które daje nam siłę. Zbudowaliśmy mocne wzajemne zaufanie, stanowiące fundament naszego wzajemnego rozwoju i długoterminowego sukcesu na rynku".

Jelena Goločorbin Stojadinović, Dyrektor regionu Wschód Grupy Salveo CEE

"Być kreatywnym i rozwijać innowacyjne projekty z wielkimi ludźmi to sposób w jaki osiągamy cele marketingowe".

Dunya Charif, Dyrektor Marketingu Grupy Salveo CEE

"Ludzie są kluczem do sukcesu Grupy Salveo! Jedynie wzmacniając ludzi możemy iść naprzód i osiągać znaczący wzrost całej firmy".

Tajana Đulabić, Kierownik ds. HR i administracji biznesowej Grupy Salveo CEE

"Media Cyfrowe żyją 24/7, a my widzimy je jako dodatkową wartość, jako coś co wesprze nasz rozwój, czyniąc nas także wyjątkowymi na rynku. Wizja cyfrowego rozwoju Salveo jest sterem długotrwałej kreatywności i proaktywności całej Grupy Salveo".

Marina Ivkić, Kierownik ds. projektu cyfrowego i marketingu Grupy Salveo CEE

"Kiedy zakładałam Salveo CEE, chciałam stworzyć organizację, która będzie troszczyć się o swoich członków, dbać o entuzjazm, kreatywność i odwagę, umożliwiając jednocześnie ich profesjonalny i osobisty rozwój. Salveo jest tym wszystkim".

 Mirna Radošević, Doradczyni ds. rozwoju i innowacji Grupy Salveo CEE

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-923) przy ul. Kołobrzeskiej 12, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody