WARTOŚCI

Żyjemy dla tego, co jest dla nas ważne

WARTOŚCI

Żyjemy dla tego, co jest dla nas ważne

Wyróżnia nas uczciwość, transparentność i konsekwencja we wszystkim, co myślimy, mówimy i robimy. „Czyny, nie tylko słowa!” to nasze motto. 

Dążymy do sukcesu

Podejście zespołowe jest dla nas podstawą sukcesu biznesowego, jak i komunikacji, która powinna być otwarta i pełna szacunku.

We wszystkim co robimy kierujemy się psją, pozytywnym podejściem i entuzjazmem. Nie poddajemy się pomimo przeszkód.

ZACHOWANIA

Zawsze wywiązujemy się z obietnic

particles bg

Traktujemy ludzi z szacunkiem, wypełniamy nasze obietnice, jesteśmy uczciwi i okazujemy współczucie. Naszym celem jest kompleksowa współpraca.

Komunikujemy się otwarcie, aktywnie słuchamy, chętnie wymieniamy się doświadczeniami oraz przyjmujemy, jak i udzielamy informacji zwrotnej. Z zaangażowaniem dążymy do celu, dzielimy się wiedzą, komunikujemy się jasno i skutecznie. Dobro firmy traktujemy jako swoje własne.

Uczciwość

Jesteśmy uczciwi, transparentni i konsekwentni w tym, co myślimy, mówimy i robimy.

 • „Czyny, nie tylko słowa“ (dotrzymujemy obietnic)
 • Dzielimy się wiedzą
 • Traktujemy dobro firmy jak nasze własne
 • Odnosimy się do ludzi z szacunkiem

Praca zespołowa

Współpraca z innymi w każdym zakresie.

 • Przyczyniamy się do realizacji wspólnych celów
 • Wspieramy i motywujemy kolegów z zespołu
 • Wymieniamy się doświadczeniami
 • Okazujemy szacunek i zrozumienie

Pasja

Dajemy z siebie wszystko z z maksymalną dawką pozytywnej energii.

 • Przekazujemy pozytywną energię innym
 • Zarażamy entuzjazmem
 • Nie poddajemy się pomimo przeszkód
 • Z oddaniem realizujemy zadania

Otwarta komunikacja

Komunikacja oparta na zasadach wzajemnego szacunku.

 • Otwarcie przyjmujemy informacje zwrotne
 • Udzielamy jasnej informacji zwrotnej
 • Aktywnie słuchamy
 • Komunikujemy się w najprostszy i najbardziej efektywny sposób

Jak postrzegają nas członkowie naszego zespołu

"Uwielbiam naszą przyjazną atmosferę, politykę otwartych drzwi oraz elastyczność w kwestii harmonogramu. Pozytywna organizacja i wyjątkowi ludzie są czynnikiem, który daje mi tu motywację. Salveo oferuje szansę na rozwój zawodowy, sprzyja rozwojowi osobistemu i równowadze pomiędzy pracą i życiem prywatnym. "

Marina Ivkić

"Lubię pracę w Salveo, ponieważ jest to środowisko, w którym wysiłek każdego jest zauważany i doceniany. "

Marko Štetić

"Salveo to dynamiczna firma z dużym potencjałem pozwalającą swoim pracownikom na rozwój i realizację własnych projektów. Daje to dużą satysfakcję i zadowolenie. "

Arkadiusz Strugielski

"Pracuję w branży farmaceutycznej blisko 20 lat, wiem co jest ważne, co się liczy by do pracy móc wyjść z uśmiechem na ustach. Jestem w tej komfortowej sytuacji, że Salveo daje mi taką możliwość i przez 99% dni wychodzę z „bananem na twarzy”. Wpływa na to atmosfera w firmie, osoby które pracują – począwszy od przełożonego po pracownika magazynu, bez wyjątku pracują tu osoby wyjątkowe, na które zawsze możesz liczyć. Dodatkowo drugą, nie mniej ważną kwestią są produkty, z którymi pracuję – bez wahania polecam je każdemu, w tym moim dzieciom! Wszystkie te okoliczności wpływają na to, że jestem dumy mogąc pracować w Salveo Poland!!! "

Sebastian Bryk

"Pracę w Salveo lubię dzięki ludziom! Salveo Poland to świetny zespół. W Salveo pracuję w małej firmie, otoczony kolegami, którzy mnie wspierają i są profesjonalistami nastawionymi na rozwiązania. "

Łukasz Wójtowiec

"Salveo jest rzadkim przykładem firmy w naszej branży, która oferuje rodzinną atmosferę w pracy. Dzięki temu stale stymuluje mój osobisty rozwój, co przekłada się także na rozwój firmy pod każdym względem. Pracując w takim otoczeniu mogę dawać najwięcej z siebie, czyli jak to mówimy pracować „salveosko”. "

Ivan Dobrinčić

"Jasno sprecyzowane i postawione zadania w odniesieniu do zakresu obowiązków; dobra koleżeńska atmosfera pracy. "

Przemysław Pilut

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-923) przy ul. Kołobrzeskiej 12, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

 • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
 • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
 • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
 • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

 • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
 • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
 • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
 • prawo do przenoszenia danych,
 • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody