Kluczową rolę w Salveo odgrywa kreatywny i dynamiczny zespół składający się z profesjonalistów zajmujących się sprzedażą i marketingiem, którzy monitoruje rozwój biznesu. A także udane wprowadzenie nowych produktów zagranicznych firm farmaceutycznych.

Rozwój i sukces Salveo są wynikiem skupienia uwagi na zadowoleniu naszych klientów, partnerów biznesowych i pracowników.

"Kluczem do sukcesu w mojej pracy jest przede wszystkim współpraca - świetna praca zespołowa i komunikacja. Praca zespołowa oznacza świadomość wspólnych celów u wszystkich członków zespołu oraz świadomość własnego wkładu, który jest niezbędny do osiągnięcia tych celów. Komunikacja jest drugim ważnym czynnikiem sukcesu – wymiana pomysłów i informacji ze strony członków zespołu, w celu przyspieszenia i przybliżenia osiągnięcia tych celów."

Marko Štetić, Dyrektor Regionu Salveo Polska

"Kluczem do osiągnięcia sukcesu jest połączenie otwartej komunikacji i umiejętności aktywnego słuchania. Szczerość i odwaga w wymianie informacji, myśli oraz własnych pomysłów tworzy silny fundament dla podejmowanych przez nas decyzji."

Radosław Pilipczuk, Dyrektor Sprzedaży Salveo Polska

"Szczere zaangażowanie to skuteczna gwarancja wiarygodności marki. Dlatego tak w życiu prywatnym, jak i w pracy, najważniejsi są dla mnie ludzie. Zespół, w którym mam przyjemność pracować jest dla mnie nieocenioną pomocą i niekończącym się źródłem inspiracji, a co najważniejsze: wiem, że nawet w trudnych momentach możemy na siebie liczyć."

Beata Czyrko, Menadżer Marketingu Salveo Polska

"Kluczowym elementem moim zdaniem jest pasja. Jeśli nie czujemy pełnego zaangażowania w dziedzinę, w której chcemy zaistnieć biznesowo, to będzie nam dużo trudniej. Jeśli do naszego projektu czy zadań podejdziemy z pasją i z zaangażowaniem, to łatwiej nam będzie też przezwyciężyć możliwe niepowodzenia, pojawiające się w drodze do sukcesu. Nie do końca dobrą strategią jest patrzenie na planowane procesy tylko przez pryzmat finansowy."

Przemysław Pilut, Kierownik Hurtowni Salveo Polska

Drogi Użytkowniku,

Prosimy o kliknięcie przycisku „zgadzam się” poniżej tego komunikatu, jeżeli zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych (po 25 maja 2018 r.), zbieranych w ramach korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie internetowej salveopharma oraz jej podstronach, a także zbieranych w tzw. plikach cookies przez nas i naszych Partnerów, w celu zapewnienia Tobie możliwości korzystania ze wszystkich funkcjonalności, a także w celach marketingowych.

Jeżeli nie ukończyłeś 18 roku życia, o wyrażenie zgody poproś rodzica lub opiekuna prawnego.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i możesz ją w dowolnym momencie wycofać, a informację jak to zrobić znajdziesz klikając na ten link.

Twoje dane będziemy przetwarzać na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody w celu prawidłowej realizacji umowy, tj. udostępnienia Tobie treści i funkcjonalności na naszej stronie.

Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych jest warunkiem korzystania przez Ciebie z usług i funkcjonalności na stronie na naszej stronie. Jeżeli nie wyrażasz zgody, prosimy o kliknięcie przycisku „nie zgadzam się” poniżej i opuszczenie strony.

Jakie dane osobowe zbieramy?

W takcie korzystania przez Ciebie z naszej strony zbieramy dane zapisywane w plikach cookies (w tym Twoja lokalizacja, nr IP, czy rodzaj urządzenia, z którego korzystasz), pozwalające na analizę Twojej aktywności na stronie. Ponadto, skorzystanie z niektórych funkcjonalności może wymagać podanie przez Ciebie adresu e-mail lub imienia i nazwiska.

Kto będzie administratorem Twoich danych?

Administratorem Twoich danych osobowych będzie Salveo Poland sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-923) przy ul. Kołobrzeskiej 12, dla której akta rejestrowe pod nr KRS 0000417432 prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie.

W jakich celach przetwarzamy Twoje dane?

Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celach określonych w Polityce Prywatności, m.in. w celu:

  • dokonywania analiz i pomiarów, które pozwalają nam udoskonalać nasze usługi i sprawić, że będą maksymalnie odpowiadać Twoim potrzebom, w tym poprzez narzędzia dostarczane przez Google,
  • dopasowania treści stron i ich tematyki, w tym tematyki ukazujących się materiałów do Twoich zainteresowań,
  • pokazywać Ci reklamy dopasowane do Twoich potrzeb i zainteresowań,
  • przekazywania na Twoje życzenie informacji i podręczników, które nie są dostępne na stronie, bezpośrednio na Twój adres e-mail treści.

Komu możemy przekazać Twoje dane?

Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, w tym na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej, np. świadczącym usługi przechowywania danych na serwerach, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Dane o Twojej aktywności na stronie mogą być również zbierane przez naszych Partnerów.

Jakie są Twoje uprawnienia?

Informujemy, że przysługują Tobie w szczególności następujące prawa:

  • prawo do żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
  • prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych – co będzie skutkowało brakiem możliwości dalszego korzystania przez Ciebie z naszej strony i jej funkcjonalności,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Szczegółową informację na temat przysługujących Tobie praw znajdziesz klikając w ten link.

Jak długo będziemy przechowywać Twoje dane?

Twoje dane będziemy przechowywać przez okres niezbędny do zapewnienia prawidłowego korzystania przez Ciebie z treści i funkcjonalności na naszej stronie, a także pozwalający nam na pomiary i analizę ruchu na stronie. Szczegółowe informacje znajdziesz klikając w ten link.

 

Drogi Użytkowniku,

Korzystanie ze strony internetowej salveopharma wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody